Környezetvédelmi projektmenedzser állás Pécsett

Enviroinvest Zrt.
Pécs
2020. 01. 10.

Környezetvédelmi és vízügyi feladatok végzésére keressük leendő kollégánkat.

Az Enviroinvest Zrt. környezetvédelmi tanácsadás üzletága a korábban szintén ezen a területen tevékenykedő jogelőd Enviroinvest Kft.-t is számítva 20 éves gyakorlattal dicsekedhet. A cégnél dolgozó mérnökök magasan képzett, gyakorlott szakemberek, szakmai jogosítványaik a környezetvédelem széles területének egészét lefedik. A feladatok megoldására a probléma jellegétől, bonyolultságától függő összetételű, projekt-orientált csoportok szerveződnek, így lehetővé válik a teljeskörű lebonyolítás a tanácsadástól a tervezésen, a kivitelezésen át az üzemeltetésig, illetve akár a tevékenység felhagyásáig.

Feladatok

  • környezeti monitoring rendszerek üzemeltetésével kapcsolatos feladatok
  • egyes környezetvédelmi és vízügyi tárgyú előírásokhoz, feladatokhoz, engedélyezésekhez szükséges dokumentációk előkészítése, tervezés, szakértés, szakértői tanácsadás (pl. környezetvédelmi engedélyezések, vízjogi engedélyezések, környezeti kármentesítések);
  • megbízókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás.

Elvárások

  • műszaki felsőfokú végzettség (pl. környezetmérnök, építőmérnök, vízépítő mérnök);
  • önálló, precíz munkavégzésre való alkalmasság;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

  • környezetvédelmi munkakörben, területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • környezetvédelmi szakértői jogosultság (SZKV-1.1, 1.2, 1.3, 1.4);
  • vízilétesítmény tervezői jogosultság (VZ-T);
  • AutoCAD, Surfer szoftverek ismerete;
  • angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • érdekes, kihívásokkal teli, változatos munka;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • rugalmas munkaidő.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott