Rajz-, vizuális nevelőtanár / Képzőművész pedagógus állás

A Pécsi Berze Nagy János Alapfokú Művészeti Iskola a 2019/2020-as tanév II. félévétől határozott időre - 2022. augusztus 31-ig - hirdet pályázatot, mely kölcsönös megelégedettség esetén és a feladatok bővülésével határozatlan időre, illetve főállássá módosítható a szerződés lejárta után.

Rajz-, vizuális nevelőtanár / Képzőművész pedagógus
munkakör betöltésére
1. Foglalkoztatás jellege: részmunkaidő (félállás; 12 tanítási óra 3 csoportban)
2. Munkavégzés helye: a művészeti iskola pécsi telephelyein
3. Munkakörhöz tartozó lényeges feladatok: szaktanári feladatok ellátása délutáni csoportos foglalkozás keretében
4. Besorolás és illetmény: pedagógus bérezés szerint
5. Feltétel:
- Minimum BA diploma
- nem feltétel, de előny a szakmai tapasztalat, illetve a népi kézművesség terén szerzett jártasság
6. A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
- szakmai önéletrajz
- végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok
7. A munkakör betöltésének legkorábbi időpontja: 2020.01.25.
8. A pályázat benyújtásának határideje: 2019.01.17.
a "JELENTKEZEM" gombra kattintva Virág Rita Cecília igazgatónak címezve.

További részletek személyes találkozó alkalmával megbeszélhetők.
Iskolánkról bővebben:

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános