Kamionsofőr állás Németországban C vagy CE kategóriás jogosítvánnyal

Tófalvi Géza Egyéni vállalkozó
Andorra
Nettó 650 000 Ft - 720 000 Ft / Hónap
2020. 02. 15.

Neves partnerünk, Németország egyik legnagyobb szállítmányozó cége számára keresünk kamionsofőröket C vagy CE kategóriával

Lauenau - szállás 280 euróért
Hamm
Kerpen
Koblenz - elég a C kategória
Rheinböllen - itt tudnak szállást biztosítani havi kb. 300 euróért
Raunheim - elég a C kategória
Wiesloch
Heddesheim
Speyer
Bondorf
Dettingen / Iller
Lahr
Neuhausen
Erharting - itt tudnak szállást biztosítani havi kb. 400 euróért

Azokon a helyeken, ahol nem tudnak szállást biztosítani, privát kell azt megoldani. Ez főleg azoknak lehet érdekes, akik már Németországban laknak.

Kérjük, csak akkor jelentkezzen, ha rendelkezik legalább minimális német nyelvtudással. Angol nyelvtudás nem elegendő. Azokat az álláspályázatokat, ahol nincs meg az elvárt nyelvismeret nem áll módunkban feldolgozni, és ilyen esetben a megküldött dokumentumokat automatikusan töröljük.

Jelentkezésében adja meg hozzájárulását személyes adatai kezeléséhez a kiválasztási folyamat során.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, és az okmányok másolatának megküldésével lehet a jelentkezem gombra kattintva.

Kapcsolat:

  • 06 70 4256717

Feladatok

  • Fix napi vonalak, adott üzletbe hűtött élelmiszer vagy szárazáru kiszállítása
  • Be- és kirakodás elektromos békával

Elvárások

  • Rheinböllen kivételével elvárás a saját autó megléte, ami a munkába járáshoz szükséges.
  • Német nyelvtudás legalább kezdő, A1-A2-es szinten szükséges.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Német bejelentés direkt alkalmazásban.
  • Német belföldes munka rövid szakaszon.
  • Egyes helyeken a munkáltató szállást tud biztosítani kulturált körülmények között, egyágyas szobában.
  • A későbbiekben a munkáltató ingyenes német nyelvkurzust biztosít a sofőrök részére.
  • A GKI megújítását is díjmentesen vállalja.

Kereseti lehetőség a pótlékokkal együtt 2.000 nettó (1-es adóosztályban) és 2.200 nettó (3-as adóosztályban)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott