Vitaminos csomagokat értékesítő Call Center állás a Nyugati mellett

LA-TE 2002. Kft.

Nettó 80 000 Ft - 186 000 Ft / hónap
2019. 12. 30.

Nálunk nem kell napokat várni a sikerélményre, akár első órában elérheti! Ugyanis olyan vitaminos csomagokat értékesítünk, ami mindössze 995 Ft.

Ezt el lehet adni! Ráadásul nem felesleges tárgyakat értékesítünk, hanem az egészséges életmódhoz fontos étrend-kiegészítő vitaminokat!

Miért minket válasszon?

  • jó közlekedés (Nyugati és Oktogon között), jöhet metróval, földalattival, vonattal, és 4-es, 6-os villamossal is
  • fix bérezés
  • jó társaság
  • családias körülmények (nem irodaházban vagyunk, hanem egy körúti bérházban)
  • 8, 7, 6, 5, 4 órában várjuk a jelentkezőket, rugalmasak vagyunk
  • minimális számítógép ismeret elég a munkavégzéshez

Feladatok

  • Telefonos tájékoztatás, igény alapján értékesítés

Elvárások

  • Minimális számítógép ismeret elég a munkavégzéshez

Amit kínálunk

  • Fix bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott