Szervizes, háztartási gépszerelő munkatársat keresünk Budapesten

Nagykonyhai gépek gyártásával,  forgalmazásával és telepítésével foglalkozó cég keres, műszaki végzettségű munkatársat zuglói irodájába

Feladatok

  • Megrendelt termékek beszerzése, leszállítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Nagykonyhai és háztartási gépek és berendezések szerviz ellátása, karbantartása

Elvárások

  • Gyors és precíz munkavégzés
  • B, kategóriás jogosítvány
  • Műszaki beállítottság és rátermettség
  • Megbízhatóság, pontosság, következetesség
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel, Internet)
  • Elektronikai ismeretek

Előnyök

  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Jó fizikum, állóképesség

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Családias munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Változatos feladatok
  • Stabil, szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrier lehetőség

Fényképpel ellátott önéletrajzot várjuk elérhetőségünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott