Általános adminisztrációs munkatársnak álláslehetőség egri székhellyel rendelkező cégnél

Euro Campus Kft.
Eger
2019. 12. 06.

13 éves múltra visszatekintő, egri székhellyel rendelkező, stabil hátterű, tiszta magyar tulajdonú vállalkozás. Családias légkörét megtartva nőtte ki magát a régió egyik meghatározó, több lábon álló szervezetévé. Fő tevékenységi köre: építőipari generál kivitelezés. Határozott idejű munkaszerződéssel keres a következő pozícióra kollégát:

Általános adminisztrációs munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Vállalati rendszer pénzügyi moduljának kezelése, használata, rendben tartása.
  • Kimenő és bejövő számlák, szerződések kezelése, iktatása.
  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás.
  • Vendégek fogadása.
  • Beérkező vevői számlareklamációk ügyintézése a könyveléssel együttműködve.
  • Egyéb nyilvántartási rendszerek vezetése, pénzügyi feladatok ellátása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés, komplex látásmód.
  • Számítógépes programok (Excel, Word) felhasználói ismerete.
  • Legalább középfokú végzettség.
  • Magas szintű Excel ismeret.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos szakmai kihívások.
  • Fiatalos csapat.
  • Színvonalas munkakörülmények.
  • Fejlődési lehetőség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Pénzügyi végzettség.
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat.

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános