Budaörs központjában nyíló húsboltunkba keresünk csemegepultos kollégát

Munkavégzés helye: Budaörs
2019. 12. 02. 10:17

Budaörsön a Károly király utca 28-ban nyíló Prémium húsboltunkba keresünk csemegepultos, húsbolti eladó munkatársakat.

Ha egy igazán igényes helyen, korrekt csapatban, kedvező feltételek mellett szeretne dolgozni, ne habozzon, keressen minket! Még jobb, ha kedvenc kollégáját is magával hozza.

Várjuk mielőbbi jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a 06 30 9408786 -os telefonszámon.

Feladatok:

  • Ha dolgozott már élelmiszerboltban, húsboltban, Önnek ezt nem kell felsorolnunk, nyugodtan ugorjon a következő pontra.
  • Az érdeklődők kedvéért azért egy pár főbb pontot mégis leírunk,
  • Csemegepult feltöltése
  • Vevőink kedves kiszolgálása
  • Henteseink munkájának segítése
  • Pénztárgép kezelése

Elvárások:

  • Semmi mást nem várunk el Öntől, mint amit tőlünk is elvárnak majd vevőink:

Legyen önmagára és környezetére igényes, precíz, kedves, vevőinkkel figyelmes, megbízható. Ha ezek megvannak Önben a munka is kellemesebben megy, és talán éppen Ön miatt térnek vissza hozzánk a vásárlóink, aminek mindannyian nagyon fogunk örülni.

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Igényes munkaruha
  • Hosszútávú, biztos megélhetés
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Olyan hústermékek eladása, amire Ön is büszke lehet majd
  • Bejelentett munkaviszony
  • Vidékieknek szállás lehetőség

+1 És egy nagyon jó csapat De tényleg...

Szerintem ne holnap jelentkezzen, hanem még ma... nehogy megelőzzék.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése