Ügyfélszolgálati ügyintéző munkakörben álláslehetőség Vácott

A Váci Távhőszolgáltatási Nonprofit Közhasznú Kft. Ügyfélszolgálati ügyintéző, számlázó munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • ügyfélszolgálatos feladatok ellátása
  • számítógépes nyilvántartást vezet az alapadatokról és azok változásairól
  • mérőórák fogyasztásának rögzítése, hitelességi idők nyomon követése
  • havi számlázási feladatok elvégzése
  • számlázási adatváltozással kapcsolatos ügyfélbejelentések megválaszolása
  • házi pénztár helyettesi feladatainak ellátása

Elvárások

  • min. Középfokú végzettség (közgazdasági végzettség előnyt jelent)
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Terhelhetőség
  • Precizitás
  • Együttműködési készség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Reál beállítottság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Jelentkezni 2019. december 31-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával és bérigény megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános