Irodai és laboratóriumi adminisztrációs feladatok elvégzésére munkatársat keresünk

Irodai és laboratóriumi adminisztrációs feladatok elvégzésére munkatársat keresünk határozott időre (2 év), heti 30 órában.

Feladatok

  • általános adminisztrációs feladatok ellátása az irodában és a laboratóriumban

  • árajánlatok készítése, megrendelések fogadása és teljesítése

  • kapcsolattartás a partnerekkel magyar és angol nyelven egyaránt

  • nyilvántartások vezetése, készletgazdálkodás

Elvárások

  • érettségi

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

  • pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyök

  • felsőfokú vagy releváns középfokú végzettség

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil, nyugodt, jó hangulatú munkakörnyezet

  • biztos munkahely

  • előrelépési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott