Autóalkatrész kiszállító, gépkocsivezető állás - Pécs

Cargate Kft.
Pécs
2023. 04. 14.

Az Autonet pécsi telephelyén bővülő csapatunkba kerssük új autóalkatrész kiszállító kollégánkat..

Munkavégzés helye: Pécs és környéke

Kezdés: azonnal

Feladatok

  • a termékek eljuttatása a megrendelőkhöz Baranya megyében
  • készpénzkezelés lebonyolítása és elszámolása
  • visszáru átvétele
  • a feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • minimum 3 éves gépjárművezetői gyakorlat
  • kiváló problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások
  • szakmai képzések
  • támogató csapat
  • piacon ismert és elismert vállalati háttér
  • áruátvétel, kiszedés, csomagolás, árumozgatás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk fényképes önéletrajzát a fenti munkakör megnevezésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott