Adatrögzítő munkakörben álláslehetőség Szegeden

Frame Kft.
Szeged
2020. 06. 22.

Nagy multú könyvelő iroda könyvelési alapismeretekkel, gyakorlattal   ,vagy kezdő de, megfelelő szakmai végzetséggel rendelkező munkavállalót keres főkönyvelő asszisztens munkakörben kisebb mennyiségű adarögzítési feladatokkal

Kulcs-Soft,Forint-Soft program ismeret előnyt jelent.

Jelentkezni lehet önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Főkönyvelő munkájának segítése, asszisztensi feladatok.
  • Bizonylatok előkészítése könyvelésre, bizonylatok könyvelése, egyeztetések.

Elvárások

  • Szakmai megfelelés, számviteli és adózási ismeretek

Előnyök

  • Kulcs-Soft, Forint-Soft program ismerete.

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámíthaó munkakörnyezet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott