HR Koordinátor pozícióba kollégát keresünk Egerben

Egri irodánkba új kollégát/kolléganőt keresünk!

Ha jól kommunikálsz és érdekel a HR világa akkor nálunk a helyed!

Feladatok

  • Munkaerő toborzása,
  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, feladása különböző felületeken.
  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése,
  • Adminisztrációs feladatok.
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások

  • HR terület iránti érdeklődés,
  • Szakirányú végzettség, vagy hasonló területen szerzett releváns tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság,
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek.

  • Munkaerő toborzás.kiválasztás területén szerzett releváns tapsztalat
  • HR végzettség

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkarend,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés,
  • Céges telefon

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és pár sor bemutatkozással várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott