Diszpécser állás Egerben azonnali kezdéssel

Balázs Gábor Egyéni vállalkozó
Eger
Nettó 160 000 Ft - 200 000 Ft / hónap
2019. 10. 14.

Pizzériába rendelésfelvevő diszpécsert azonnali kezdéssel keresünk egri pizzériába.

A rendeléseket telefonon, és interneten kell felvenni és számítógépen vendéglátó programban rögzíteni.

Udvarias és gyors kiszolgálást várunk el a vendégek felé, jó problémamegoldó képességgel párosítva.

Feladatok

  • Étel megrendelések felvétele telefonon, és interneten keresztül.
  • Vendéglátó program használata a rendelések rögzítésére.

Elvárások

  • Jó kommunikációs képesség, számítógépes ismeretek, problémamegoldás.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben betöltött tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • ingyenes étkezés,
  • borravaló,
  • előre egyeztetve rugalmas munkaidő beosztás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott