Ingatlan referens pozició Pécsett

Bucskó Zsoltné Egyéni vállalkozó
Pécs
Bruttó 100 000 Ft - 200 000 Ft / hónap
2020. 10. 05.

Munkaköri leírás

A Dr. Makkos Ingatlan Centrum - Mecsekingatlan, Pécs leggyorsabban fejlődő ingatlanközvetítő irodája munkatársakat keres referens munkakörbe!

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttér
  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • Kellemes légkör - jó hangulatú csapat
  • Változatos munkakör – rugalmas időbeosztással
  • Kiemelkedő kereseti lehetőségre esély (rátermettség esetén)

Feladat:

  • Adatbázis kezelése
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • Megbízások megkötése, felvétele, értékelése
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel (empátia – szolidaritás - tolerancia előny)
  • Használt- és új építésű eladó – kiadó ingatlanok közvetítése, kezelése, bemutatása

Elvárások:

  • Saját gépjármű - nem feltétel
  • Sikerorientáltság, rátermettség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Terhelhetőség, kitartás, szorgalom
  • Telefon / fényképezőgép / laptop elvárás
  • Mentorprogram utáni önálló igényes munka elvégzése
  • Pozitív gondolkodás, dinamikus - határozott egyéniség
  • Financiális alapok ( munka során felmerülő költségekre)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelv ismerete (nem szükséges)
  • Office alapszintű ismerete (Word, Excel), képekkel való munka ismerete, szövegértés, Internet kezelése
  • Munkatapasztalat (értékesítés, ügyfélszolgálati területen végzett tevékenység)

Munkavégzés helye:

  • 7624, Pécs, Hungária utca 33.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi alkalmas irodánkkal közösen karriert építeni – együttműködve fejlődni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét „Ingatlanreferens” jeligével.

Elérhetőség:

mobil: +36-70-618-2525

Állás típusa: Teljes munkaidő

Amit kínálunk

  • jó jövedelem
  • iroda
  • internet
  • számítógép
  • jó társaság

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka
  • Megváltozott munkaképességű
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános