Nyíregyházán sofőr állás azonnali munkakezdéssel

Gépkocsivezető, sofőr kollégát keresünk azonnali kezdéssel Nyíregyháza- és vonzáskörzetéből!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladataid lennének:

  • Az áru fel-és lerakodása a gépjárműre
  • Az előre egyeztetett napokon az áruk külföldről való behozatala
  • Árukísérő dokumentumok előírás szerinti leigazolása, dokumentációk készítése
  • Az áruk minőségi ellenőrzése szúrópróba szerint
  • Folyamatos kapcsolattartás a kollégáiddal
  • Saját számítógépes rendszerünk napi szintű használata

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség
  • barátságos, jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  •  alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, segítőkész csapat
  • Barátságos légkör
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fix, versenyképes jövedelem + jutalék
  • Az autót saját célú felhasználását engedélyezzük
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Önálló munkavégzés támogató irodai háttérrel
  • Normál, nappali munkarend

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános