Eladót keresünk folyamatosan bővülő péküzemünkbe, pékségünkbe

Lindi&Qimi Kft.
Érd
Nettó 900 Ft - 1 000 Ft / nap
2020. 01. 15.

Kedves leendő munkatárs!

Folyamatosan bővülő péküzemünkbe, pékségünkbe keresünk munkaerőt,  eladót, illetve betanított eladó pozícióra,  több műszakos munkarendbe. Üzemünk Érden található.

Célunk, hogy megbecsült munkatársunk legyél, hosszú távon is.

Feladatok

  • gondoskodás az áru minőségének és mennyiségének megóvásáról;
  • folyamatos gondoskodás az áru szakmai szabályok szerinti kihelyezéséről;
  • gondoskodás az árak feltüntetéséről, az árjelzés ellenőrzéséről;
  • az áru bemutatása a vevőnek és tájékoztatása az áruval kapcsolatosan;
  • áruajánlással a vevő segítése a vásárlási döntésben;
  • a vevő igényétől, az arculati jellemzőktől és az áru jellegétől függően az áru becsomagolása és átadása a vevőnek;
  • Pénztárgép kezelés

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat nem elvárt , pályakezdőket is szívesen látunk
  • Lehetőleg hosszútávra keresünk embert.

Amit kínálunk

  • Dinamikus, lendületes csapat.
  • Egyéb juttatások.
  • Azonnali kezdés.
  • Kiemelt, versenyképes fizetés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott