Bolti eladó álláslehetőség Újpesten

A Szendrei Kft Újpesten nyíló fodrászcikk szaküzletébe munkatársakat keresünk!

1 fő 8 órás és 1 fő 4 órás munkaidőben.

Itt a helyed ha szenvedélyed a szépségápolás bármely területe.

Lehetsz kezdő, az nem akadály!

Szeresd a kereskedelmet és az embereket!

A többit megtanítjuk!

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal, segíted a munkám, ha megjelölöd a fizetési igényed (melyet előre is köszönök).

Kérlek jelezd azt is, hogy a 4 vagy a 8 órás munkaidős állásra jelentkezel.

Jelentkezz emailben a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • pénztárkezelés
  • az üzlet rendezettségének és tisztaságának folyamatos fenntartása

Elvárások

  • barátságos, vevőorientált fellépés
  • munkára való igényesség, ápolt megjelenés
  • megbízhatóság, precizitás

Előnyök

  • eladásban szerzett tapasztalat
  • újpesti lakhely

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyi háttér
  • versenyképes fizetés, jutalékrendszer
  • már meglévő üzletünkben történő betanítás /Hatvanban/

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános