Forrasztó munkatársat keresünk zalaegerszegi telephelyre

Az Eckerle Automotive Zala Kft. a német Eckerle Gruppe cégcsoport magyarországi tagja. Cégünk zalaegerszegi telephelyén autóipari beszállítóként elektromotorok komponenseinek gyártásával foglalkozik.

Vállalatunk munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

  • Forrasztó

Munkavégzés helye: 8900 Zalaegerszeg, Wlassics Gy. u. 13.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát  a következő címre:

  • 8900 Zalaegerszeg, Wlassics Gy. u. 13.vagy a
  • "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Tel: 92/550-930

Elvárások

  • 8 általános, szakmunkás vagy középfokú végzettség;
  • jó szem- és kézkoordinációs készség;
  • több műszakos munkarend vállalása;
  • termelő cégnél szerzett gyártósori tapasztalat előnyt jelent.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • felvétel saját állományba
  • azonnali munkakezdés;
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel;
  • családias légkör;
  • bejárási támogatás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott