Műszaki értékesítő kollégát keresünk változó munkahelyre

A Yawal alumínium profil rendszerek magyarországi forgalmazója műszaki értékesítő, területi képviselő kollégát keres .

Feladatok

  • Ablakgyártó cégekkel való kapcsolattartás
  • Nyílászáró rendszer értékesítése a ablakgyártó cégeknek
  • Kapcsolattartás az építészekkel, generál kivitelező cégekkel
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Tárgyalások megszervezése lebonyolítása
  • Értékesítés
  • Az ügyfelek látogatása

Elvárások

  • Műszaki végzettség (Gépész-Építész-Építö )
  • Értékesítési tapasztalat
  • Pozitív nyitott személyiség
  • Jó kapcsolat-teremtő képesség
  • Kultúrált határozott fellépés

Előnyök

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkavégzéshez szükséges eszközök, cég autó, mobil telefon, laptop
  • Versenyképes juttatások,
  • Dinamikus, fiatalos csapatban történő munkavégzés;
  • Rugalmas, teljesítmény centrikus munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet;
  • Rendszeres külföldi és hazai tréningek;
  • Változatos és önálló munka

Jelentkezés Önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Érdeklődni: 20/395-9396

Információk: verepker.hu , yawal.com

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános