Ingatlanértékesítői állás szabad munkaidő beosztásban Budapesten

Living Home Kft.

2020. 09. 14.

LIVING HOME Kft.

Alapítva 2005-ben.

Független ingatlanirodaként állunk hazai és külföldi ügyfeleink rendelkezésére Budapesten és környékén.

Átlagon felüli versenyképességünket nagyban segíti, hogy nem kell egy franchise gazda profitját kitermelnünk.

Megbízásainkat megtalálja az összes vezető ingatlanhirdetési portálon.

Olyan motivált és elszánt munkatársat keresünk, aki egy profi, de vidám és összetartó csapat tagja akar lenni!

Minden kezdet nehéz, ezért mindenre megtanítjuk és mindenben támogatjuk, mert az Ön sikere a miénk is!

Legyen kicsit bátor és jelentkezzen!

Egy kávé mellett személyesen is elbeszélgethetünk a közös jövőről.

Csapatunk bővítése okán

Ingatlanértékesítő

munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Saját portfólió felépítése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • Időpontok, megtekintések megszervezése.
  • Aktív igényfelmérés.
  • Értékesítési folyamatok kézben tartása és lezárása.

Elvárások

  • Vállalkozói szellem.
  • Középfokú végzettség.
  • Önálló munkavégzés képessége.
  • Motiváltság.
  • Ápolt, megnyerő megjelenés.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Betanulás után számlaképesség, segítünk az optimális megoldásban.

Előnyök

  • Értékesítési tapasztalat (előny, de nem feltétel).
  • Jó emberismeret és empátia (hasznos).
  • Megfelelő élettapasztalat is sokat segít, tehát várjuk az akár 50 év felettiek jelentkezését is!

Amit kínálunk

  • 15 év tapasztalata és piacismerete.
  • Tőkeerős háttér.
  • Mentori támogatás.
  • Ingyenes oktatás és rendszerhasználat.
  • Sikerorientált, gyors betanulás.
  • Szabad munkaidő beosztás.
  • Teljesítményarányos, jutalékos jövedelem (NINCS havi fix fizetés!) valóban kiemelkedő kereseti lehetőséggel.

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános