Képzésszervező munkatársakat keresünk Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
2019. 06. 11. 15:22

A Juventus Képzési Központ több mint 25 éve van jelen a nyelvoktatási piacon. Üzleti partnereinknek az ország 40 városában tartunk nyelvtanfolyamokat, nyelvi tréningeket. Csapatunk bővítéséhez, most új munkatársat keresünk.

Fényképes önéletrajzodat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk a nettó fizetési igényed megjelölésével!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás
  • Teljes körű képzésszervezés, szervezéstámogatás
  • Irodai rendszerek használata
  • Precíz, pontos adminisztráció

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Felnőttképzésben szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent a nyelvképzés területén szerzett munkatapasztalat, jogosítvány, felsőfokú szakirányú végzettség, társalgási szintű angol nyelvhasználat

Amit kínálunk:

  • Segítőkész, együttműködő csapat
  • Támogató munkahelyi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Irodai munkaidő
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése