Újonnan nyíló komáromi telephelyünkre keresünk munkatársakat sorvezető munkakörbe

A Cordon Electronics Kft. a francia székhelyű Cordon Electronics Group magyarországi leányvállalata. Ez a cégcsoport az egyik legnagyobb, szervizeléssel foglalkozó vállalkozás Európában. A Cordon Electronics Kft-t 2000-ben alapították, székhelye Budapesten van. Fő profilja elektronikai termékek javítása, szervizelése.

Újonnan nyíló komáromi telephelyünkre keresünk munkatársakat Sorvezető munkakörbe.

Várható kezdés:

  • 2019. június közepén

Jelentkezését, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Tárgyban kérjük, jelölje meg a megpályázni kívánt pozíciót.

Feladatok

  • Javító sor felügyelete, irányítása
  • Javító sor munkájának technikai támogatása
  • Riportok készítése (francia vezetőség részére is)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Excel, Word ismeret
  • Angol vagy francia nyelvtudás (aktív, kommunikációs szint írásban és szóban)
  • 6 hét külföldi betanulás vállalása

Előnyök

  • Elektronikai szakmacsoportban szerzett végzettség
  • Műszaki cikk javításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend
  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 8 órás munkavégzés
  • Fiatalos légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Francia

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott