Demjéni konzerv üzemünkbe betanított munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Demjén
Fizetés: Bruttó 149000 - 0 / hónap
2019. 05. 15. 10:28

Cégcsoportunk gomba és gyümölcstermesztéssel foglalkozik. Konzerv üzemünkben dolgozzuk fel az üzemegységek által előállított termékeinket.

Feladatok:

  • csomagoló gépsorok kezelése
  • csomagolás
  • szállítás előkészítés

Elvárások:

  • Könnyű fizikai munka, férfi és női munkatársak jelentkezését is várjuk.
  • Elvárás a pontos és figyelmes munkavégzés.

Jelentkezi csak fényképes önéletrajz elküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése