Gépszerelőt, karbantartót keresünk egri, igényes munkakörnyezetbe, változatos munkavégzéssel

Munkavégzés helye: Eger
2019. 09. 09. 10:58

Egri csomagológépeket gyártó cég keres az összeszerelő üzemébe változatos, érdekes munkára gépösszeszerelő, karbantartó munkatársat.

Hosszútávra tervező, megbízható munkatársat keresünk, aki igényes a munkájára, környezetére.

Bejelentett, teljes munkaidős állás kínálunk 1 műszakos állandó délelőttös munkavégzéssel.

A precizitás és a proaktivitás előnyt jelent.

Feladatok:

  • Az új munkatárs feladatai közé tartozik az általunk gyártott automata- és félautomata csomagológépek, töltőgépek alkatrész szintű összeszerelése. Szükséges műszaki rajz olvasásban szerzett gyakorlat.

Elvárások:

  • szerelési, karbantartási munkálatokban való jártasság
  • műszaki tervrajzok olvasása
  • önállóság
  • megbízható, pontos, precíz, igényes munkavégzés

Előnyök:

  • pneumatikában való jártasság, nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munka, stabil anyagi háttér
  • egyedi gépek, alkatrészek összeszerelése
  • igényes, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • egyműszakos munkarend (6:00-14:20-ig)
  • munkaruha
  • bérezés megegyezés szerint
  • béren kívüli juttatás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése