Faipari feldolgozáshoz munkatársakat keresek Gödöllőn

Szadawood Kft.
Gödöllő
Nettó 1 000 Ft - 1 300 Ft / óra
2019. 05. 02.

Fafeldolgozás területén működő vállalkozásunk sürgősen keres munkatársakat rendszeres munkavégzéshez heti 3-4 napra.

Szakképesítés nem feltétel, alapvető fizikum viszont fontos.

Munkavédelmi eszközöket biztosítunk, bérezés mértéke és a rendszeressége, valamint a bejelentés módja közös megállapodás alapján történik.

Elsősorban Gödöllő és környékéről vagy Ócsa, Bugyi környékről várunk jelentkezőket.

Köztartozásmentes vállallkozás vagyunk.

Hívjon: +3620/ 33 353 36

Feladatok

  • Fafeldolgozás során gyártott szélezettlen tölgy deszka szélező gépbe való táplálása, hossz leszabása, rakatokba készítés és/vagy méret szerinti válogatás.
  • A csomagok rögzítése pántológéppel, bütüvédelem (parafinos vegyület felfestése), kamionos rakodásnál segíédkezés.

Elvárások

  • Szaktudás és szakmai múlt nem kötelező, ellenben józan munkavégzés és jó fizikum elvárt.

  • Faipari technikusi vagy asztalos szakmai végzettség vagy fafeldolgozás területén szerzett 2-3 éves gyakorlati tapasztalat esetén magasabb szakmai megbízatást és bérezést ajánlok.

Amit kínálunk

  • Munkavédelmi eszközök, üzembe való személyszállítás személyautóval. Egész éves munka.
  • Bejelentett alkalmazotti státusz.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Időszakos munka
  • Megváltozott munkaképességű
  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott