Telefonos értékesítőt keresünk Miskolcon

Parfum 4 you Kft.
Miskolc
Bruttó 161 000 Ft - 400 000 Ft / hónap
2020. 06. 10.

Telesales csapatunkba keresünk új értékesítő kollégákat.  Ha rendelkezel tapasztalattal és szeretnél egy kiváló minőségű, luxus termékekek értékesítő csapat tagja lenni, akkor jelentkezz még ma!

Feladatok

Munkahelyi információk:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

  • kimenő hívások indítása
  • kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
  • a munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok végzése
  • értékesítés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Teljes munkaidőben hétköznap 8.00 - 16.30 között.
  • Havonta 1 szombat 9:00 – 14:00 között

Előnyök

  • Call-centeres tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés és bónuszok
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Fiatalos csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános