Telefonos értékesítőt keresünk Miskolcon

Parfum 4 you Kft.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Miskolc

Bruttó 161000 - 400000 / hónap
2019. 10. 16. 13:03

Telesales csapatunkba keresünk új értékesítő kollégákat.  Ha rendelkezel tapasztalattal és szeretnél egy kiváló minőségű, luxus termékekek értékesítő csapat tagja lenni, akkor jelentkezz még ma!

Feladatok

Munkahelyi információk:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

  • kimenő hívások indítása
  • kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
  • a munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok végzése
  • értékesítés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Teljes munkaidőben hétköznap 8.00 - 16.30 között.
  • Havonta 1 szombat 9:00 – 14:00 között

Előnyök

  • Call-centeres tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés és bónuszok
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Fiatalos csapat