Ingatlan értékesítő kollégát keresünk a váci Balla Ingatlan irodába

Sold One Kft.
Göd
2020. 02. 19.

Kedves leendő kollégánk!

Változatos, rugalmas, önálló munkát szeretnél, ami versenyképes jövedelmet biztosít?

Ha tudsz és szeretsz dolgozni, jelentkezz!

Ha arra vágysz, hogy NE

  • műszakban dolgozz
  • ne legyen minden napod egyforma és eddig azt gondolták Rólad, hogy
  • túlképzett vagy, nem vagy szerintük túl fiatal
  • a gyereked akadály és nem inspiráció
  • kreativitásod hátrány, és nem előny

Feladatok:

  • Ingatlan megbízások felvétele, kezelése, bemutatása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Megállapodások előkészítése, lezárása

Ami garantálja a sikert:

  • Professzionális irodai háttér
  • Kiemelkedően magas jövedelem lehetősége
  • Teljes körű marketingtámogatás- névjegykártya, hirdetések, táblák,
  • Hatékony képzési rendszer

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat nem feltétel a munkakör betöltéséhez, elég ha elszánt és kitartó vagy mivel a belső tréningjeik során elsajátíthatóak az ismeretek.

Ha úgy érzed, hogy alkalmas vagy a pozíció betöltésére, küldj önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy vedd fel velünk a kapcsolatot a +36 30 894-1040 -es telefonszámon!

Címünk: Vác, Köztársaság út 11-13 ( Hungária ház )

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános