Dohánybolt eladói állás Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
Fizetés: Bruttó 195000 - 195000 / hónap
2019. 04. 04. 10:47

Debrecenben lévő Nemzeti Dohánybolt és Lottózóba keresünk önmagára és munkájára igényes munkatársat teljes munkaidőben, 8 illetve 12 órás műszak beosztással

Elvárások:

  • önálló és csapatban való precíz munkavégzés
  • rugalmasság, alkalmazkodó készség
  • jó kommunikációs készség, türelem, vevőorientáltság
  • érettségi vagy szakirányú képzettség és alapszintű angol nyelvtudás
  • dohány termékek ismerete

Feladatok:

  • pénztárgép és számítógép használata
  • vevők udvarias kiszolgálása
  • áruátvétel, folyamatos árufeltöltés
  • üzlet és környékének rendben és tisztán tartása, takarítása

Lottós terminál vizsga és kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent!

Fizetés br. 195000Ft

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése