Raktáros munkatársat keresünk pécsi nagykereskedelmi vállalkozásunkba

Munkavégzés helye: Pécs
2019. 04. 26. 13:37

Pécsi nagykereskedelmi vállalkozásunk megbízható, precíz raktárost keres.

Hosszú távú, napi 8 órás munkaviszonyvba.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Beérkező megrendelések összekészítése, csomagolása. Szállítói áruátvétel.
  • A raktár renden tartása, árukiadás.

Elvárások:

  • Megbízhatóság. Precizítás.

Előnyök:

  • Gyakorlat és targoncavezetői engedély előny.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkavégzés
  • jó munkahelyi légkör és környezet
  • azonnali munkába állási lehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése