Kereskedelem, értékesítés

A Bűnös Élvezetek Kicsiny Boltja eladó munkatársat keres hosszú távra

Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Nettó 150000 - 210000 / hónap
2019. 08. 22. 13:54

Kérdezték tőlünk, hogy "mért keresünk mi mindig munkatársakat". Lehet, hogy úgy tűnik, de ez nem így van.
Az igazság az, hogy 3,5 éve nem ment el tőlünk egyetlen egy kollégánk sem, csak szülési szabadságra (2 ember). Viszont nagyon megválogatjuk kivel dolgozunk együtt. Egy kedves vásárlónkat idézem a facebookról:
Balázs Gaál:     "A legjobb kis bolt az egész városban, ahol tényleg őszintén és odaadóan várják a vevőket! Ha épp nincs valamim mindig oda térek be! Rendesen elé ugranak az ember elé, h mihamarabb kiszolgálhassák a vevőkörüket, ami nem lehet kicsi, hisz csak be kell térni hozzájuk!.. További jó munkát és kitartást minden kedves dolgozójának és vezérkarának, hogy így összeválogatták ezeket a csodás eladókat! Szeretet, ölelés, pacsi!"

Feladatok:

  • vásárlók kiszolgálása, a megtanult metódus szerint
  • pénztárgép és a készletkezelő program kezelése
  • üzlet tisztán tartása
  • áruátvétel
  • termékkihelyezés
  • termékismeret elsajátítása

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség
  • TÁRGYALÓ KÉPES ANGOL NYELVTUDÁS
  • kiváló számítógép kezelői ismerete
  • jó csapatszellem
  • munkáját nem csupán csak ideiglenes pénzkereseti lehetőségnek tekinti
  • lehetőleg nem dohányzó (munkaidő alatt nem lehet dohányozni!)
  • terhelhetőség

Előnyök:

  • előny, de nem feltétel 25 év alatti életkor
  • előny, de nem feltétel az egy munkahelyen eltőltött hosszabb idő
  • előny, de nem feltétel a kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • munkádat büszkén vállalhatod, az ország egyik legjobb boltjában dolgozhatsz
  • munkaruha
  • jó munkakörülmények
  • nagyszerű csapat
  • munkatársnak (nem "egyszerű alkalmazottnak") tekintünk
  • hosszú távú biztos munka
  • biztos, folyamatosan növekvő jövedelem
  • forgalom arányos cafeteria

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése