Kereskedelmi képviselő kollégát keresünk bajai nagykereskedelmi vállalathoz

Műszaki cikkek (klíma, hőszivattyú, légtechnika) nagykereskedelmi értékesítésére kereskedelmi képviselő munkatársat keresünk kelet-magyarországi régióba meglévő ügyfélkör kiszolgálására és új partnerek felkeresésére.

A munka utazással jár, a mobilitás elvárás.

Feladatok

  • Meglévő nagykereskedelmi partnereink látogatása, új ügyfelek felkeresése Kelet-Magyarország területén.
  • Személyes és telefonos kapcsolattartás.
  • Rendelések rögzítése, tárgyalások levezetése, ezekről összefoglalók készítése.
  • Ajánlatok készítése, projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Önálló munkavégzés, megbizhatóság, lojalitás, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség, szorgalom.
  • Legalább rettségi
  • Számítógép magabiztos használata
  • Műszaki érdeklődés
  • A munka utazással jár, a mobilitás elengedhetetlen.

Előnyök

  • Műszaki vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés (versenyképes fix bér+jutalék+költségtérítés).
  • Céges autó, céges telefon.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Bejelentett munkaviszony
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott