Mérlegképes könyvelő állás Zalaegerszegen angol nyelvtudással

Hirdető cég neve: Elastic Kft.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
Kategória: Pénzügy, számvitel, kontrolling
Típus: Teljes állás
Cégünk magyar tulajdonú kisvállalkozás, amely több mint 27 éve tölt be fontos piaci szerepet a hazai csomagolástechnikai anyagok és eszközök gyártása és kereskedelme területén.
Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük.
Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz! Éljük meg együtt a sikereket!

Kínált pozíció:
MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

FŐ FELADATAI:
Teljes körű főkönyvi könyvelés
Analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
Bevallások teljes körű elkészítése, ellenőrzése
Zárási feladatok elvégzése, az éves beszámoló elkészítése
Banki utalások ellenőrzése
Hatóságokkal, történő kapcsolattartás
Pénzügyi riportok, beszámolók készítése
Pénzügyi adatok elemzése, javaslatok kidolgozása
Az adó- és számviteli törvények változásának nyomon követése
Bérszámfejtés

ELVÁRÁSOK:
Mérlegképes könyvelői képesítés és/vagy felsőfokú szakirányú végzettség
Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Kimagasló problémamegoldó és szervező készség
Naprakész számviteli és adózási ismeretek
Microsoft Office magas szintű ismerete
Önálló munkavégzés
Aktív, leinformálható referencia

ELŐNY:
Kereskedelmi területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:
Versenyképes jövedelem
Megbízható, tőkeerős vállalati háttér

EGYÉB INFORMÁCIÓ:
Munkaidő főállás
Munkába állás kezdete azonnal

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
Pénzügy, Könyvelés
Könyvelés
Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
5-10 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Zalaegerszeg

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör ellátására, várjuk jelentkezését fizetési igényének megjelölésével! Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a megpályázott munkakör feltüntetésével kérem a következő címre küldje:
karrier@elastickft.hu

Hirdetés mentése

A cég bemutatkozása

A cég többi állásajánlata