A szegedi Laser Technologies Kft. olyan pörgős, kreatív, kollégát keres, aki nem ijed meg az önálló

Hirdető cég neve: Laser Technologies Kft
Munkavégzés helye: Szeged
Kategória: Egyéb munkalehetőségek
Típus: Teljes állás
Szeretnél egy fiatalos, dinamikus munkahelyen változatos munkát végezni?

A szegedi Laser Technologies Kft. olyan pörgős, kreatív, kollégát keres, aki nem ijed meg az önálló munkavégzéstől, szeret alkotni, folyamatosan fejlődni az értékesítés, üzletkötés területén.

A napi feladatok:

meglévő viszonteladó cégek személyes látogatása, tájékoztatása

új lehetséges viszonteladó cégek felkeresése, üzletkötés

termékek bemutatása, segítség az értékesítésben a partnerek számára

a viszonteladói hálózat folyamatos monitorozása, statisztikák, üzleti tervek készítése

A munkakör főként utazással járó, személyes üzletkötésből áll.

Egyéb béren kívüli juttatások
Cégünk legnagyobb értéke „A CSAPAT”!

Egy fiatalos, dinamikus, professzionális csapat tagja lehetsz.

Versenyképes jövedelmet, fejlődési lehetőséget ajánlunk.

Céges autó korlátlan üzemanyag használattal

Céges telefon korlátlan lebeszélhetőséggel

Céges laptop

Munkaruha támogatás

Kulturált munkavégzési körülmények között, modern eszközökkel dolgozunk.

Nálunk unatkozni biztosan nem fogsz, folyamatosan bizonyíthatod kreativitásodat és nyitottak vagyunk minden jó ötletre, ami előre visz minket.
Információk a kiválasztási folyamatról
Küldd el pályázatodat e-mailben a lasertechkft@gmail.com címre!

Mire figyelj a pályázat elküldésekor:

Szeged, Textilgyári út 3. szám alatti telephelyünkre, teljes munkaidőre keresünk munkatársat, otthonról nem végezhető a munka és nem is vállalkozókat keresünk.

Több pályázatunk is futhat egy időben, ezért kérjük, hogy jelentkezéskor mindenképpen írd meg pályázatodban, melyik pozícióra jelentkezel!

Mindenképpen fényképes önéletrajzot küldj!

Jelöld meg a minimális nettó kereseti igényedet!
(amennyit kézhez szeretnél kapni)

Írj nekünk korábbi munkatapasztalataidról az értékesítés területéről.
A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség
Jogosítvány
B
Készségek és személyes tulajdonságok
B kategóriás jogosítvány feltétel

Jó kommunikációs képesség

Önálló munkavégzés

Hirdetés mentése

A cég bemutatkozása

A cég többi állásajánlata