Szerszámkészítő munkakörben álláslehetőség Sopron településen

Hirdető cég neve: KTT Kft.
Munkavégzés helye: Sopron
Kategória: Egyéb munkalehetőségek
Típus: Teljes állás
Szerszámkészítő munkakörben álláslehetőség Sopron településen.

Feladatok:
présvulkanizáló szerszámformák gyártása, valamint a meglévő szerszámpark karbantartása
önálló munkavégzés utasítások és rajzok alapján

Elvárásaink:
szakirányú iskolai végzettség (szerszámkészítő vagy azzal egyenértékű végzettség)
CNC eszterga és szikraforgácsoló gépeken történő önálló munkavégzés
biztos műszaki rajz olvasás és precizitás
felhasználói szintű számítógépes ismeret
elkötelezettség és erős minőségközpontú szemlélet
szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
stabil, hosszú távra tervezhető munkahely.
versenyképes jövedelem
egyműszakos, rugalmasan tervezhető munkarend
csak hétköznapi munkavégzés
tiszta, rendezett munkakörülmények

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehetséges:
Telefonon: a 30/500 1651-es számon.
E-mailben: a csaba@kkt.hu címen.

Hirdetés mentése

A cég bemutatkozása

A cég többi állásajánlata