Tanácsadó-üzletkötő munka Győr és környékén

Hirdető cég neve: Litresitsné Kerekes Andrea Egyéni vállalkozó
Munkavégzés helye: Gyõr
Kategória: Kereskedelem, értékesítés
Típus: Teljes állás
Vezető pénzügyi nagyvállalat győri fiókjába 2 fő új munkatársat keresünk.

Feladatod:
• kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, portfóliókezelés
• ügyfél igény felmérése
• egyedi ajánlatok készítése
• biztosítási, banki, lakástakarék pénztári termékek értékesítése

Előny számodra:
• diploma, vagy érettségi + biztosításközvetítő hatósági vizsga megléte, ennek hiányában a
képzés vállalása
• értékesítési tapasztalat
• kiváló kommunikációs készség
• eredményorientált gondolkodásmód

Amit biztosítunk:
• ingyenes, magas színvonalú szakmai képzés
• ügyfélkör
• az első 3 év alatt 1.360.000 Ft támogatás
• átlag feletti jövedelem
• kötetlen munkaidő
• hosszú távú karrier lehetőség
• nemzetközi vállalati kultúra és stabilitás
• kiváló munkakörnyezet

Ha ilyen jövőt képzelsz el magadnak és szeretnél élni a lehetőséggel, küldd el önéletrajzodat a következő e-mail címre:
ankerek@allianztanacsado.hu

Hirdetés mentése

A cég bemutatkozása

A cég többi állásajánlata

Hasonló állások